Bolesna przegrana w Łużnej

Nie udał się Naszym piłkarzom wyjazd do wicelidera A - klasy. Doznaliśmy najwyższej porażki w tym sezonie. 8-0 wygrała drużyna LKS-u Łużna. Dzięki temu zwycięstwu gospodarze umocnili się na pozycji drugiej, natomiast Nasza drużyna spadła o jedną lokatę (6 miejsce)  wyprzedzona przez Wicher Mogilno.

W następnej kolejce podejmować będziemy Królovia Królowa Górna. Drużyna ta zajmuję 8 miejsce w tabeli. W dotychczasowych meczach rundy rewanżowej odnieśli jedno zwycięstwo pokonując 3 kwietnia KS Bobowa 3-2. Od tamtej pory nie zdobyli ani jednego punktu. Miejmy nadzieję, że ich dorobek punktowy nie powiększy się po meczu z LKS-em Zagórzany.

Mecz 22 maja o godzinie 17-tej na stadionie w Zagórzanach. Serdecznie zapraszamy.