Szymczyk P (85 Marcisz)
Juruś D (55 Szura)
Wielopolski (67 Augustyn)
W rezerwie pozostawał jeszcze Przybyłowicz.

Po prawie dwumiesięcznej przerwie swoje rozgrywki wznowiła klasa"A". W pierwszym meczu podejmowaliśmy drużynę Ognia Sękowa. Przystępowaliśmy do niego z mieszanymi uczuciami. Z jednej strony wysokie trzecie miejsce które zajęliśmy w poprzednich rozgrywkach sprawia ,że nasi przeciwnicy będą traktować nas bardzo poważnie. Druga zaś strona to nasza kadra ,która w znacznym stopniu uległa zmianie. Wierzymy jednak , że chłopaki którzy dostaną szansę podołają postawionym przed nimi zadaniom.
Początek meczu przebiegał na wzajemnym badaniu sił, większość akcji toczyła się w środku lub rozbijała się na dobrze zorganizowanych obronach obu drużyn.W 18 min po jednym z kolejnych rzutów rożnych do strąconej przed 16 piłki dopadł Szymczyk P niestety jego mocny strzał minął cel. Dopiero w 27 min dopięliśmy swego. Po przechwycie piłki w środkowej strefie boiska bardzo przytomnie zachował się Juruś lokując piłkę za "kołnierz" bramkarzowi gości 1:0. Sześć minut póżniej po kornerze wykonywanym przez Wielopolskiego najprzytomniej zachował się Nikiel M głową pakując piłkę do siatki 2:0. Po przerwie nasze ataki się nasiliły niestety zawodziła skuteczność. Swoje okazje mieli Szura, Szymczyk, Nikiel.Dopiero w 75 min wynik podwyższył Szymczyk kończąc strzałem indywidualną akcję 3:0.Jak się potem okazało wynik ustalił Kmiecik wpychając piłkę z najbliższej odległości po rogu 4:0.
I tak spotkanie inauguracyjne powinno zadowolić zgromadzonych kibiców. Cztery zdobyte bramki, mnóstwo stworzonych sytuacji oraz niezły poziom meczu złożyło się na zasłużone zwycięstwo i pozytywną ocenę. Mamy nadzieję, że w kolejnych meczach drużyna okrzepnie i będzie się prezentować coraz lepiej. Za tydzień gramy na wyjeżdzie z drużyną KS Bobowa o godz 17. Zapraszamy