Szymczyk P
Wielopolski(72 min Nikiel J)
Rutana P(46 min Rutana M)
W rezerwie pozostawał jeszcze: Siuta i Szymczyk R.

W piątej kolejce spotkań klasy A spotkaliśmy się na własnym stadionie z drużyną Wichra Mogilno. Można podsumować je znanym powiedzeniem -" jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma". Trudno zarzucić naszej drużynie brak chęci do walki i dążenia do wygranej lecz realia boiskowe sprawiły, że obie drużyny podzieliły się punktami. Już w 7 min Rutana P. po wrzutcę w pole karne z 7 metrów przeniósł piłkę nad poprzeczkę. Dosłownie minutę potem już przegrywaliśmy. Zbyt krótko wybita piłka przez naszego bramkarza padła łupem zawodnika gości i po jego strzale wylądowała w naszej bramce 0:1. W 12 min po rzucie wolnym piłkę w pole karne Wichra wrzucił Wielopolski a skuteczną główką popisał się Drewniak 1:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Zaraz po przerwie goście zdobyli po składnej akcji drugą bramkę 1:2. Postawiło nas to w bardzo trudnej sytuacji. Cały czas dążyliśmy do zmiany wyniku. Mimo wielu okazji dopiero w 71 min za sprawą Wielopolskiego wylądowała w siatce gości 2:2. Podzieliliśmy się punktami choć napewno lekko zawiedzeni szanujemy ten punktcik i za tydzień w Krygu o 11:30 powalczymy o kolejne. Zapraszamy