Zwycięstwo na koniec rundy

Z nadzieją na trzy punkty jechaliśmy na ostatni mecz w sezonie do Królovi. Wygraliśmy wzbogacając się o kolejne 3 punkty gromadząc ich aż 30 co jest niesamowitym sukcesem drużyny. Podkreślić trzeba ,że pomimo przepaści dzielącej nasze drużyny w tabeli to jest to zawsze bardzo ciężki teren. Dowodem na to jest to że przegrywaliśmy 0:1 remisowaliśmy 2:2. Królovia zaskoczyła nas na początku. Jeden z zawodników gospodarzy po przejęciu piłki w środkowej strefie boiska zdecydował się na strzał z około 30 metra od nasze bramki i nasz bramkarz dał się zaskoczyć 0:1. Nasza odpowiedż była natychmiastowa zespołową akcje naszej drużyny zakończył celnym strzałem Daniel Kmiecik 1:1. Chwilę potem kolejną bramkę zdobywa Jurek Nikiel 2:1. Niestety przytrafiały nam się przestoje w grze. Na szczęście przeciwnik wykorzystał to tylko raz doprowadzając do wyrównania po kolejnym strzale z około 20 metrów 2:2. Na szczęście jeszcze przed przerwą wychodzimy na prowadzenie. Łukasz Wielopolski znalazł sposób na bramkarza gości 3:2. Po przerwie kontrolowaliśmy sytuacje stwarzając sobie kolejne okazje strzeleckie niestety byliśmy nieskuteczni. Udało się to Krzyśkowi Szymczykowi którego strzał z 18 metrów znalazł drogę do bramki 4:2. Runda jesienna zakończona czas podsumowania i delektowanie się pozycją w tabeli. Poprzeczkę postawiliśmy sobie wysoko i tylko od nas zależy jaka będzie wiosna. Lecz dziś cieszmy się.