Drewniak
Szymczyk P(70 min Augustyn)
Wielopolski
Szura (55 min Rutana P)

Nasz kolejny mecz rozgrywaliśmy w niedzielne południe na wyjeżdzie z Naftą Kryg. Gospodarze choć w tej rundzie zawodzą to u siebie są zawsze grożni. Nasz zespół zdeterminowany od pierwszych minut ruszył do zdecydowanych ataków. Niestety mimo kilku dogodnych okazji nie mogli znależć drogi do bramki. Dopiero w 12 min po rzucie wolnym wykonywanym przez Wielopolskiego najwięcej zimnej krwi zachował Drewniak i zrobiło się 0:1.Jeszcze kolejno w 18 min w sytuacji sam na sam bramkarza Nafty wyręczył obrońca a w 22 min słupek uratował gospodarzy. W obu przypadkach pechowym strzelcem był wyróżniający się na boisku Drewniak. Nasza drużyna cały czas kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku, dosłownie w ostatniej akcji pierwszej połowy ponownie Drewniak przytomnym uderzeniem zza 16 pokonał po raz drugi golkipera Krygu 0:2. Po przerwie w 51 min po składnej akcji z boku wrzucał Szymczyk P a z woleja po długim rogu uderzał Kmiecik 0:3. W 60 min chwilę wcześniej wprowadzony na boisku Rutana P został sfaulowany w polu karnym przez bramkarza wywalczając jedenastkę. Na raty wykorzystał ją Szymczyk P 0:4. Usatysfakcjonowani wynikiem oraz zdobytymi punktami już myślami jesteśmy przy kolejnym meczu, w któym spotykamy się z liderem z Łużnej. Mecz w Zagórzanach w niedzielę o godz 16. Zapraszamy!